Монітор Dell P2424HEB 23.8 " чорний (210-BKVC)
Фото 11 |
Dell P2424HEB 23.8 " чорний
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Dell P2424HEB 23.8 " чорний
Усі ціни 41 →Dell 23.8" P2424HEB (210-BKVC) Silver 210-BKVC | 17 559 грн. |
Монітор Dell P2424HEB (210-BKVC) | 16 800 грн. |
Монітор 23.8" DELL P2424HEB (210-BKVC) | 17 639 грн. |
Монитор DELL 23.8" P2424HEB HDMI, DP, USB-C, RJ-45, MM, IPS, sRGB 99, Pivo | 17 585 грн. |
Монітор Dell P2424HEB (210-BKVC) | 17 476 грн. |
ще 20 пропозицій