Монітор Dell P3223DE 31.5 " чорний (210-BDGB)
Відео 1Фото 15 |
Dell P3223DE 31.5 " чорний
Діагональ:31.5 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Dell P3223DE 31.5 " чорний
Усі ціни 56 →Dell 31.5" P3223DE (210-BDGB) Silver 210-BDGB | 17 555 грн. |
Монітор Dell P3223DE (210-BDGB) | 16 900 грн. |
Монітор 31.5" DELL P3223DE (210-BDGB) | 17 659 грн. |
Монитор DELL 31.5" P3223DE (210-BDGB) IPS Black 210-BDGB | 17 560 грн. |
Монітор 31.5" DELL P3223DE (210-BDGB) 210-BDGB | 17 619 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Dell P3223DE
Ціни на Dell P3223DE |
---|---|---|---|---|
Dell P2423DE 23.8 " чорний | від 12 400 грн. | 60 пропозицій | ||
Dell P2723DE 27 " сріблястий | від 14 506 грн. | 24 пропозиції | ||
Dell P3223DE 31.5 " чорний | від 16 524 грн. | 56 пропозицій |