Рюкзак Deuter Aviant Access Pro 55 SL 55 л
Відео 1Фото 26 |
Deuter Aviant Access Pro 55 SL 55 л65 л |
|
Оснащений бічною ручкою для горизонтального транспортування. Можливість приховати плечові лямки і поясний ремінь.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Aviant Access Pro 55 SL 55 л
Усі ціни 12 →Рюкзак Deuter Aviant Access Pro 55 л 3512120 5543 | 10 480 грн. |
Рюкзак Deuter Aviant Access Pro 55л (3512120 5543) 3512120 5543 | 10 480 грн. |
Рюкзак Deuter Aviant Access Pro 55 SL колір 5543 maron-aubergine 3512120 5 | 10 480 грн. |
Рюкзак-сумка Deuter Aviant Access Pro 55 SL Maron - Aubergine (3512120 554 | 10 480 грн. |
Deuter Aviant Access Pro 55 Sl Czarny | 11 040 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Deuter Aviant Access Pro 55 SL
Ціни на Deuter Aviant Access Pro 55 SL |
---|---|---|---|---|
Deuter Aviant Access Pro 55 SL 55 л | від 10 480 грн. | 14 пропозицій | ||
Deuter Aviant Access Pro 65 SL 65 л | від 10 480 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →