Рюкзак Deuter Aviant Access Pro 70 70 л
Відео 2Фото 18 |
Deuter Aviant Access Pro 70 60 л70 л |
|
Оснащений бічною ручкою для горизонтального транспортування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Aviant Access Pro 70 70 л
Усі ціни 28 →Рюкзак Deuter Aviant Access Pro 70 л 3512220 2243 | 11 080 грн. |
Рюкзак Deuter Aviant Access Pro 70л (3512220 2243) 3512220 2243 | 11 080 грн. |
Рюкзак Deuter Aviant Access Pro 70 колір 2243 khaki-ivy 3512220 2243 | 11 080 грн. |
Рюкзак Deuter Aviant Access Pro 70, black 35122207000 | 11 080 грн. |
Рюкзак-сумка Deuter Aviant Access Pro 70 Black (3512220 7000) 35122207000 | 11 080 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Deuter Aviant Access Pro 70
Ціни на Deuter Aviant Access Pro 70 |
---|---|---|---|---|
Deuter Aviant Access Pro 60 60 л | від 10 760 грн. | 28 пропозицій | ||
Deuter Aviant Access Pro 70 70 л | від 11 080 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →