Умивальник Devit Quadra 1611132 550 мм
Devit Quadra 1611132 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Quadra 1611132 550 мм
Усі ціни 6 →Раковина під стільницю Devit Quadra 1611132 | 3 069 грн. |
Devit Devit Quadra 1611132 168525 | 3 069 грн. |
Раковина DEVIT Quadra 1611132 | 3 000 грн. |
Devit Раковина під стільницю Devit Quadra 1611132 550х355х190 | 3 009 грн. |
Раковина под столешницу Devit Quadra 1611132 | 3 000 грн. |
Раковина вбудовувана під стільницю Devit Quadra 55 х 35,5 см (1611132) | 3 069 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →