Умивальник Cersanit Como 50 K32-002-BOX 500 мм (CCWF1000790965)
Фото 16 |
Cersanit Como 50 K32-002-BOX |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Como 50 K32-002-BOX 500 мм
Усі ціни 14 →Умивальник підвісний CERSANIT COMO K32-002-BOX 500x400x155мм прямокутний б | 2 259 грн. |
Cersanit Cersanit Como 50 (K32-009) K32-009 | 2 259 грн. |
Cersanit Cersanit Como 50 K32-002-BOX | 2 022 грн. |
Раковина COMO 50см, з/о, меблева Модель COMO K32-009, K32-002 | 2 259 грн. |
Умивальник Cersanit COMO 50 з отвором для змішувача (K32-009) | 2 259 грн. |
ще 9 пропозицій
anonim
4 березня 2017, 21:15
Технические характеристики накладной раковины Cersanit Como 50 Белый #
Внутренние расположение раковины в столешнице какое? (ширина выреза в столешнице для раковины)
Показано 3 із 6 запитань
ще 3 запитання
Модификації Cersanit Como 50 K32-002-BOX
Ціни на Cersanit Como 50 K32-002-BOX |
---|---|---|---|---|
Cersanit Como 50 K32-002-BOX 500 мм | від 2 022 грн. | 14 пропозицій | ||
Cersanit Como 60 K32-003-BOX 600 мм | від 2 357 грн. | 12 пропозицій | ||
Cersanit Como 70 P-UM-COM70-1 700 мм | від 3 219 грн. | 14 пропозицій | ||
Cersanit Como 80 S-UM-COM80/1-w 800 мм | від 3 398 грн. | 15 пропозицій | ||
Cersanit Como 90 R-UM-COM90/1 895 мм | від 4 385 грн. | 5 пропозицій | ||
Cersanit Como 100 UM-COM100-1 1000 мм | від 4 471 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →