Смартфон Doogee S41 Plus 128 ГБ / 4 ГБ
Фото 9 |
Закрити
Шапка
Doogee S41 Plus 128 ГБ / 4 ГБ
Екран:5.5 ", 1440х720 (18:9), 293 ppi, 60 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Unisoc Tiger T606
Камера:3 модулі, 13 МП
Акумулятор:6300 мАгод
Вага:262 г
Функція розширення ОЗП на 4 ГБ. Бічна кнопка, що настроюється.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Doogee S41 Plus 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 6 →Doogee S41 Plus 4/128GB Vibrant GreenDoogee S41 Plus
Doogee S41 Plus — це компактний захищений смартфон, який легко поміщається в долоні. Цей н... щеовий продукт має сертифікати захисту IP68/IP69K/MIL- Limon.in.uaЗ нами 1 рік (Хмельницький) Поскаржитись | 4 899 грн. |
Doogee S41 Plus 4/128GB Orange NFC( Global Version ) | 5 487 грн. | Продавець: MaxWin |
Doogee S41 Plus 4/128GB Classic BlackDoogee S41 Plus
Doogee S41 Plus — це компактний захищений смартфон, який легко поміщається в долоні. Цей н... щеовий продукт має сертифікати захисту IP68/IP69K/MIL- Limon.in.uaЗ нами 1 рік (Хмельницький) Поскаржитись | 4 899 грн. |
Doogee S41 Plus 4/128GB Volcano OrangeDoogee S41 Plus
Doogee S41 Plus — це компактний захищений смартфон, який легко поміщається в долоні. Цей н... щеовий продукт має сертифікати захисту IP68/IP69K/MIL- Limon.in.uaЗ нами 1 рік (Хмельницький) Поскаржитись | 4 899 грн. |
Doogee S41 Plus 4/128GB Black NFC ( Global Version ) | 5 487 грн. | Продавець: MaxWin |
Doogee S41 Plus 4/128GB Green NFC ( Global Version ) | 5 487 грн. | Продавець: MaxWin |
Серія Doogee Titans, S (захищені)Порівняти в таблиці →
від 9 277 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 16 МП, съемка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 6, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 22000 мАгод, 400 г
від 8 490 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 16 МП, нічне бачення, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10800 мАгод
від 8 039 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 16 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10800 мАгод, 390 г
від 5 198 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 6300 мАгод, 262 г
від 10 588 грн.
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 48 МП, съемка 4K, тепловізор, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 6000 мАгод, 320 г
від 4 899 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 6300 мАгод, 262 г
від 7 779 грн.
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 12000 мАгод, 400 г
від 3 399 грн.
5.7 ", 282 ppi, Android 7.1, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, MediaTek Helio P23, камера: 2 модулі, 16 МП, + 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 5180 мАгод, 250 г
від 7 261 грн.
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 108 МП, + 16 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 6000 мАгод
від 7 247 грн.
для військових, 6.22 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 6350 мАгод, 560 г
від 8 845 грн.
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, нічне бачення, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 6000 мАгод, 320 г
від 4 299 грн.
для військових, 6 ", 268 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 20 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 5180 мАгод, 226 г
від 3 499 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 16 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A22, камера: 3 модулі, 8 МП, Wi-Fi 5, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 6300 мАгод
від 18 899 грн.
для військових, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8020, камера: 4 модулі, 50 МП, + 16 МП, + 50 МП, съемка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 6, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5150 мАгод
від 4 190 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 6300 мАгод
від 6 910 грн.
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 12000 мАгод, 400 г
для військових, 6.39 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 8500 мАгод
від 5 499 грн.
для військових, 6.18 ", 403 ppi, 60 Гц, Android 8.1, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, MediaTek MT6771 Helio P60, камера: 2 модулі, 16 МП, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, 5050 мАгод, 300 г
від 6 008 грн.
для військових, 5.71 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A25, камера: 4 модулі, 16 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10050 мАгод, 340 г
від 8 499 грн.
для військових, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P60, камера: 4 модулі, 16 МП, + 8 МП, тепловізор, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 8500 мАгод, 323 г
АксесуариВсі аксесуари для Doogee S41 Plus →
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 149 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 6300 мАгод, 262 г
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 6300 мАгод, 262 г
від 4 100 грн.
для військових, компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G36, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4680 мАгод, 257 г
від 4 790 грн.
для військових, 5.7 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A25, камера: 2 модулі, 13 МП, нічне бачення, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 5580 мАгод, 255 г
від 4 976 грн.
для військових, 5.7 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A25, камера: 13 МП, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 5580 мАгод, 255 г
від 5 800 грн.
для військових, 5.7 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 5580 мАгод, 261 г
від 4 399 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A25, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 5000 мАгод, 235 г
від 3 931 грн.
для військових, компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 5180 мАгод, 256 г
від 4 499 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A20, камера: 13 МП, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4200 мАгод, 220 г
від 4 949 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 3 модулі, 13 МП, захист IP68, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 8000 мАгод
від 3 999 грн.
для військових, 5.7 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A25, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 5080 мАгод, 256 г
від 3 990 грн.
для військових, 5.7 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A25, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 5080 мАгод, 256 г