Смартфон UleFone Armor X8i 32 ГБ / 3 ГБ
Відео 10Фото 10 |
UleFone Armor X8i 32 ГБ / 3 ГБ
Екран:5.7 ", 1440х720 (18:9), 282 ppi, 60 Гц
Пам'ять:32 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 3 ГБ
Процесор:Helio A25
Камера:3 модулі, 13 МП
Акумулятор:5080 мАгод
Вага:256 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити UleFone Armor X8i 32 ГБ / 3 ГБ
Усі ціни 20 →Смартфон Ulefone Armor X8i 3/32Gb BlackДисплей: 5.7" IPS ( 720 x 1440) / Процесор: MediaTek Helio A25 / Оперативна пам'ять: 3 ГБ / Вбудована пам'ять: 32 ГБ / Слот д... щеля карт пам'яті: microSD (TransFlash), до 256 Гб / Камера: 13 МП + 2 МП + 2 МП + фронтальна 8 МП / Батарея: 5080 мАг / Вага: 256 г / Операційна система: Android 11 / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 4 088 грн. |
Смартфон Ulefone Armor X8i 3/32 Gb Global Black | 4 452 грн. |
Ulefone Armor X8i 3/32GB Black5.7", 720 x 1440, 60 Гц, CPU - MediaTek Helio A25, 3 Gb, 32 Gb, 13 + 2 + 2 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 8 Mpx, Bluet... щеooth, WI-FI, NFC, 5080 mAh, пило/вологозахи Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 4 223 грн. |
Смартфон Ulefone Armor X8i 3/32Gb BlackДисплей: 5.7" IPS ( 720 x 1440) / Процессор: MediaTek Helio A25 / Оперативная память: 3 ГБ / Встроенная память: 32 ГБ / Слот... щедля карт памяти: microSD (TransFlash), до 256 Gb / Камера: 13 МП + 2 МП + 2 МП + фронтальная 8 МП / Батарея: 5080 мАч / Вес: 256 г / Операционная система: Android 11 / Количество SIM-карт: 2 / Тип SIM-карты: Nano-SIM ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 4 015 грн. |
Ulefone Armor X8i 3/32GB Orange STH0010951 | 4 499 грн. |
ще 15 пропозицій
Серія UleFone Armor (захищені)Порівняти в таблиці →
від 10 300 грн.
для військових, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G96, камера: 2 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 22000 мАгод, 647 г
від 9 329 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 5380 мАгод, 290 г
від 15 949 грн.
для військових, 5G, супутниковий зв'язок, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8020, камера: 50 МП, + 8 МП, + 50 МП, съемка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 6, NFC, екстрена кнопка, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 5280 мАгод, 332 г
від 6 685 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 2 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 6600 мАгод, 324 г
від 7 199 грн.
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5180 мАгод, 297 г
від 10 188 грн.
для військових, рація, 5.56 ", 434 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10850 мАгод, 381 г
від 1 957 грн.
для військових, 2.4 ", 167 ppi, пропрієтарна, ОЗП 0.03 ГБ, MediaTek MT6261, камера: 0.3 МП, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 2500 мАгод, знімна батарея, 161 г
від 5 310 грн.
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G36, камера: 2 модулі, 50 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 6320 мАгод, 300 г
від 8 502 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 9600 мАгод, 400 г
від 7 282 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 2 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 6600 мАгод, 324 г
від 4 100 грн.
для військових, компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G36, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4680 мАгод, 257 г
від 6 902 грн.
для військових, 5G, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5180 мАгод, 296 г
від 3 200 грн.
для військових, компактний, 5 ", 294 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Helio A22, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4000 мАгод, 234 г
від 7 851 грн.
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 4 модулі, 64 МП, тепловізор, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: fast charge, 6600 мАгод, 320 г
від 8 888 грн.
для військових, 5G, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 800, камера: 5 модулів, 48 МП, съемка 4K, тепловізор, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5200 мАгод, 293 г
від 4 899 грн.
для військових, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P60, камера: 3 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: fast charge, 5580 мАгод, 282 г
від 4 377 грн.
для військових, компактний, 5 ", 294 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4000 мАгод, 234 г
від 2 099 грн.
для військових, 2.4 ", 167 ppi, пропрієтарна, камера: 0.3 МП, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 2100 мАгод, знімна батарея, 158 г
від 4 156 грн.
для військових, компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A22, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4860 мАгод, 257 г
від 4 599 грн.
для військових, компактний, 5 ", 294 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4000 мАгод, 227 г
Відеоогляди
Unboxing the Ulefone Armor X8i - Indestructible Quality, Stunning Performance
29 вересня 20213 797 переглядів
Introducing the Ulefone Armor X8i - Indestructible Quality, Stunning Performance
22 вересня 20214 837 переглядів
Ulefone Armor X8i Rugged Phone : Unboxing and Introduction
13 жовтня 2021651 перегляд
Ulefone Armor X8i - the first review
24 вересня 20211 165 переглядів
#ulefone #ruggedsmartphone ulefone armor x8i camera review
6 січня 202258 переглядів
Ulefone Armor X8i Smartphone Unboxing And Review Price
30 вересня 202131 перегляд
Ulefone выпустили новый защищённый бюджетник с NFC armor X8i
24 вересня 2021165 переглядів
Ulefone Armor X8i Budget Rugged Phone
27 вересня 2021330 переглядів
Ulefone Armor X8i - Full Specifications | Features | Camera | Storage | 2021
25 жовтня 2021144 перегляда
Recenzja Ulefone Armor 8 — Wytrzymały smartfon w dobrej cenie
26 грудня 202037 107 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 399 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A25, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 5000 мАгод, 235 г
від 3 931 грн.
для військових, компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 5180 мАгод, 256 г
від 4 335 грн.
для військових, 5.93 ", 296 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 12500 мАгод, 380 г
від 3 938 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 4000 мАгод, 237 г
від 3 989 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 9.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, MediaTek MT6763, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 5000 мАгод, 235 г
від 4 095 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 9.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 3 модулі, 13 МП, захист IP68, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 8000 мАгод
від 4 181 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 6300 мАгод
від 4 179 грн.
6 ", 179 ppi, 60 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 6050 мАгод, 310 г
від 3 939 грн.
для військових, 6 ", 179 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 7500 мАгод, 314 г
від 3 447 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4000 мАгод, 237 г
від 3 499 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 4800 мАгод, 266 г
від 32 270 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП