Dreame D10s (RLS3L)
Відео 6Фото 14 |
Dreame D10s |
|
Продуктивний та високотехнологічний роботизований пилосос з обертовим лазерним сенсором-далекоміром (LiDAR), повноцінною функцією автоматичної картографії та гнучким керуванням для сухого та вологого очищення приміщень площею до 200 м². Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2023 року, орієнтований на вимогливих користувачів, які віддають перевагу розумній побутовій техніці, що дозволяє ефективно автоматизувати повсякденні побутові завдання.
Легко прибирає не тільки пил, пісок, а й дрібне сміття. Основними особливостями пристрою стали: підвищена потужність всмоктування (до 5000 Па), високоточний лазерний 3D-сканер LiDAR, який дозволяє будувати карти приміщень для оптимальної побудови маршруту прибирання і гідна автономність до 280 хв (в економічному режимі). Крім цього, роботизований пилосос оснащений інфрачервоними датчиками ближнього радіусу та сенсорами, що оберігають апарат від падіння зі сходів. Підтримує віддалене керування через глобальну мережу (за допомогою програми Dreamehome) та керування за допомогою голосових помічників Google, Alexa, Siri. Порівняно компактні розміри та стильний дизайн корпусу/зарядної станції дозволяють органічно вписатися у будь-який сучасний інтер'єр.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dreame 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dreame.
Купити Dreame D10s
Усі ціни 38 →Робот-пилосос Dreame Bot D10s (White) RLS3L | 10 299 грн. |
Dreame Dreame RLS3L | 10 999 грн. |
Робот-пылесос с влажной уборкой Dreame Bot D10s White | 10 390 грн. |
Робот-пылесос Dreame Bot D10S RLS3L | 10 999 грн. |
Робот-пилосос миючий Xiaomi Dreame Vacuum Cleaner D10s (RLS3L) | 10 899 грн. |