Пилосос
Dreame H12 Core
Фото 7 |
Dreame H12 Core |
|
Режим самоочищення ролика.
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dreame 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dreame.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dreame H12 Core
Усі ціни 22 →Dreame Dreame Wet & Dry Vacuum H12 Core (HHR22B) HHR22B | 10 999 грн. |
Миючий вертикальний пилосос (1в1) Dreame H12 Core | 9 942 грн. |
Миючий вертикальний пилосос (1в1) Dreame H12 Core | 9 699 грн. |
Моющий пылесос Dreame H12 Core HHR22B | 10 999 грн. |
Вертикальний пилосос Dreame Wet and Dry Vacuum Cleaner H12 Core (HHR22B) | 10 899 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →