Умивальник Duravit D-Code 231060 600 мм
Фото 4 |
Duravit D-Code 231060 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit D-Code 231060 600 мм
Усі ціни 15 →Умивальник підвісний Duravit D-Code 600 мм 23106000002 | 3 200 грн. |
Раковина підвісна Duravit D-Code 60 х 46 см 23106000002 | 2 824 грн. |
Умивальник підвісний для ванної 600мм x 460мм DURAVIT D-CODE білий напівкр | 3 711 грн. |
Раковина Duravit D-Сode 60 см (23106000002) 23106000002 | 3 386 грн. |
Раковина с переливом DURAVIT D CODE (23106000002) 196059 | 3 784 грн. |
ще 10 пропозицій
Додаткові функції і можливості умивальника Duravit D-Code 231060:
- Додатково комплектується п'єдесталом (арт. 086327)
- арт. 2310600000 — 1 отвір для змішувача
- арт. 2310600030 — 3 отвори для змішувача
Модификації Duravit D-Code 231060
Ціни на Duravit D-Code 231060 |
---|---|---|---|---|
Duravit D-Code 231055 550 мм | від 2 610 грн. | 3 пропозиції | ||
Duravit D-Code 231060 600 мм | від 1 299 грн. | 15 пропозицій | ||
Duravit D-Code 231065 650 мм | від 2 297 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →