Умивальник Duravit D-Code 070650 500 мм
Фото 2 |
Duravit D-Code 070650 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit D-Code 070650 500 мм
Усі ціни 11 →Умивальник DURAVIT D-CODE 07065000092 | 2 500 грн. |
Маленька (міні) раковина Duravit D-Code 50 х 22 см (отвір під змішувач лів | 2 250 грн. |
Умивальник підвісний DURAVIT D-Сode 07065000092 500x220x135мм овальний біл | 4 542 грн. |
Duravit D-Code 50х22 см (отв. для смесителя слева) 07065000092 | 3 010 грн. |
Умывальник Duravit D-Code 50х22 левый 07065000092 | 2 594 грн. |
ще 6 пропозицій
Модифікація моделі:
- арт. 0706500008 — отвір для змішувача справа
- арт. 0706500009 — отвір для змішувача ліворуч
- арт. 0706500000 — без отвору для змішувача
РекомендуємоПорівняти в таблиці →