Душова кабіна Dusel DL197HBP 90x90
Фото 3 |
Dusel DL197HBP 90x90 |
|
Алюмінієвий профіль. Дверна ручка з алюмінієвого сплаву.
Додатково може комплектуватися піддоном. Виробник рекомендує піддон Dusel D402.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dusel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dusel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dusel DL197HBP 90x90
Усі ціни 6 →Душова кабіна DUSEL DL197HBP Black Matt Paint 90x90x190 DL-197-HBP-90 | 19 000 грн. |
Dusel Dusel DL197HBP Black Matt Paint 900x900x1900 | 18 525 грн. |
Душова кабіна DUSEL DL197HBP 900x900x1900 / BLACK MATT PAINT (Dusel-135) | 18 525 грн. |
Душевая кабина DUSEL DL197HBP Black Matt Paint 90x90x190 DL-197-HBP-90 | 19 000 грн. |
Душова кабіна DUSEL DL197HBP Black Matt Paint 90x90x190 DL-197-HBP-90 | 19 000 грн. |
Душевая кабина Dusel DL197HBP Black Matt Paint 900x900x1900 Dusel-135 | 18 525 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →