Душова кабіна Dusel EF-182B 100x100
Відео 1Фото 12 |
Dusel EF-182B 100x100 90x90100x100 |
|
Дверні ручки з нержавіючої сталі
Додатково може комплектуватися піддоном
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dusel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dusel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dusel EF-182B 100x100
Душова кабіна DUSEL EF-182B Black Matt 100х100х190 d-518211 | 15 390 грн. |
Dusel Dusel EF-182B Black Matt 100x100 | 15 390 грн. |
Душова кабіна DUSEL EF-182B 100x100 / BLACK MATT (Dusel-249) | 15 390 грн. |
Душова кабіна Dusel EF-182B Black Matt 100x100 | 16 200 грн. |
Душевая кабина Dusel EF-182B Black Matt 100x100 Dusel-249 | 15 390 грн. |
Відеоогляди
Модификації Dusel EF-182B
Ціни на Dusel EF-182B |
---|---|---|---|---|
Dusel EF-182B 90x90 | від 14 630 грн. | 6 пропозицій | ||
Dusel EF-182B 100x100 | від 15 390 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →