Душова кабіна Lidz Wawel 100x80 SC100x80.SAT.LOW.TR 99x79 ліва / права
Фото 16 |
Lidz Wawel 100x80 SC100x80.SAT.LOW.TR |
|
Піддон може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz Wawel 100x80 SC100x80.SAT.LOW.TR 99x79 ліва / права
Усі ціни 22 →Душова кабіна Lidz Wawel SC100x80.SAT.LOW.FR, скло Frost 5 мм без піддону | 7 960 грн. |
Lidz Lidz Wawel SC100x80.SAT.LOW.FR (LWASC10080SATLOWFR2) LWASC10080SATLOW | 7 960 грн. |
Душова кабіна Lidz Wawel SC100x80.SAT.LOW.FR, скло Frost 5 мм без піддону | 7 960 грн. |
Lidz Душова кабіна Lidz Wawel SC100x80.SAT.LOW.FR, скло Frost 5 мм без під | 7 861 грн. |
Душова кабіна LIDZ WAWEL SC100x80.SAT.LOW.FR, скло Frost 5 мм без піддона | 7 861 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →