Газовий котел E.C.A. Proteus Premix 35 HM 35 кВт
E.C.A. Proteus Premix 35 HM 35 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:настінний, двоконтурний
Потужність котла:35 кВт, площа ~ 280 м²
Камера згоряння:закрита, димар 60/100, 80/125 мм
t° водопостачання:від 30 °С, до 65 °С
Можливість підключення до розумним терморегуляторам керованих зі смартфона
Всі характеристики
Характеристики Proteus Premix 35 HM
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог E.C.A. 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі E.C.A..
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити E.C.A. Proteus Premix 35 HM 35 кВт
Усі ціни 6 →Двоконтурний газовий конденсаційний котел E.C.A. Proteus Premix 35 HM (102 | 33 858 грн. |
Двоконтурний газовий конденсаційний котел E.C.A. Proteus Premix 35 HM (102 | 34 198 грн. |
Котел конденсаційний E.C.A Proteus Premix 35 HM 1024 | 32 199 грн. |
Конденсаційний газовий котел E.C.A. Proteus Premix 35 HM | 33 858 грн. |
Конденсаційний газовий котел E. C. A. Proteus Premix 35 HM | 34 000 грн. |
Газовый конденсационный котел E.C.A. Proteus Premix 35 HM | 33 850 грн. |
Модификації E.C.A. Proteus Premix 35 HM
Ціни на E.C.A. Proteus Premix 35 HM |
---|---|---|---|---|
E.C.A. Proteus Premix 24 HM 24 кВт | від 31 040 грн. | 6 пропозицій | ||
E.C.A. Proteus Premix 30 HM 30 кВт | від 32 199 грн. | 6 пропозицій | ||
E.C.A. Proteus Premix 35 HM 35 кВт | від 32 199 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →