Ківш Edenberg EB-8044
Фото 3 |
Edenberg EB-8044 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-8044
Усі ціни 13 →Ківш з кришкою Edenberg 1.3 л EB-8044 | 589 грн. |
EDENBERG EB-8044 | 586 грн. |
Ківш із кришкою Edenberg 1.3 л з мармуровим покриттям (EB-8044) | 599 грн. |
Кухонний ківш із кришкою 1.3 л антипригарним покриттям Edenberg EB-8044 | 799 грн. |
Ківш 1.3 л Edenberg з мармуровим покриттям і кришкою 16 см (EB-8044) | 575 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →