Електрогенератор EF Power RD3600
Фото 7 |
EF Power RD3600 |
|
Бензиновий генератор з 4-тактним двигуном, що має робочий об'єм 212 см³. Може виробляти електроенергію споживачам сумарною потужністю до 2.8 кВт. У генератора EF Power RD3600 є дві розетки для підключення навантаження, а також клеми виходу постійного струму з напругою 12 В, призначені для заряджання автомобільних акумуляторів. Вихідна напруга підтримується на стабільному рівні завдяки наявності автоматичного регулятора (AVR), що усуває стрибки та просідання в моменти зміни навантаження. Вихідні параметри струму та час роботи міні-електростанції можна контролювати за допомогою цифрового дисплея на передній панелі. Паливний бак містить 15 л бензину.
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EF Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EF Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EF Power RD3600
Усі ціни 13 →EF Power RD3600 офіційна гарантія | 6 999 грн. |
Бензиновий генератор EF Power RD3600 RD3600(K) | 8 160 грн. |
EF Power EF Power RD3600 | 7 620 грн. |
Бензиновий генератор EF Power RD3600 RD3600(K) | 7 620 грн. |
Бензиновый генератор EF Power RD3600 | 7 239 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →