Електрогенератор EF Power YH6500-IV
Фото 11 |
EF Power YH6500-IV |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EF Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EF Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EF Power YH6500-IV
Генератор бензиновый EF Power YH6500-IV, 5 кВт YH6500-IV(K) | 14 150 грн. |
EF Power YH6500-IV офіційна гарантія 24мic відвантаження день в день | 14 099 грн. |
Бензиновий генератор EF Power YH6500-IV | 16 680 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →