Електрогенератор EF Power RD7500S
Фото 7 |
EF Power RD7500S |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EF Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EF Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EF Power RD7500S
Усі ціни 16 →Генератор бензиновый EF Power RD7500S, 6 кВт RD7500S(K) | 15 850 грн. |
EF Power RD7500S офіційна гарантія 24мic відвантаження день в день | 15 499 грн. |
Бензиновий генератор EF Power RD7500S RD7500S(K) | 16 980 грн. |
EF Power EF Power RD7500S | 16 980 грн. |
EF Power RD7500S | 15 799 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →