Шліфувальна машина GTM SZL-225FV-2
Відео 2Фото 14 |
GTM SZL-225FV-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM SZL-225FV-2
Усі ціни 21 →Шліфмашина для стін та стелі GTM SZL-225FV-2 | 8 683 грн. |
Шлифовальная машина по штукатурке Gtm SZL-225FV-2 | 8 457 грн. |
Стіношліфувальна машина GTM SZL-225FV-2, 750 Вт | 8 509 грн. |
Шліфмашина для стін і стель GTM SZL-225FV-2 | 8 508 грн. |
Шліфувальна машина GTM для стін SZL-225FV-2 (жираф) 225мм, 750Вт, 900-1800 | 8 508 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →