Електровикрутка Einhell Classic TC-SD 3.6 Li (4513442)
Відео 2Фото 6 |
Einhell Classic TC-SD 3.6 Li |
|
Недорога електрична викрутка з акумуляторним живленням і підсвічуванням. Позиціонується як порівняно доступний продукт, призначений для прогресивних домашніх майстрів і ентузіастів. Призначена для виконання складальних і монтажно-демонтажних операцій різних кріплень. Незважаючи на невеликі розміри, її максимальний крутний момент близький до того, що може розвинути середньостатистична людина при використанні невеликий ручний викрутки.
Але ось швидкість обертання, досягає 200 об/хв, а отже і швидкість складальних операцій, при використанні цього електроінструменту в рази перевищує людські можливості. Завдяки спеціальному шарнірному механізму акумуляторна викрутка Einhell TC-SD 3.6 Li легко трансформується з конструкції пістолетного типу в класичну поздовжню компонування. Вбудований електронний регулятор частоти обертання четвертьдюймового магнітного бітотримачі (шестигранник 6,35 мм) дозволяє легко оптимізувати робочий процес. Вбудований літій-іонний акумулятор ємністю 1300 мАгод (при 3,7 В) дає можливість виконувати великі обсяги робіт і заряджається приблизно за 4 години. Є ергономічні гумові накладки на рукоятці, передбачений зручний перемикач реверса.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Купити Einhell Classic TC-SD 3.6 Li
Усі ціни 26 →Викрутка акумуляторна Einhell TC-SD 3,6 Li 4513442 | 948 грн. |
Акумуляторна викрутка Einhell TC-SD 3.6 Li, з/у, набір біт | 948 грн. |
Викрутка акумуляторна Einhell TC-SD 3,6 Li Einhell 4513442 | 800 грн. |
Електровикрутка Einhell Classic TC-SD 3,6 Li | 948 грн. |
Викрутка акумуляторна Einhell TC-SD 3,6 Li, аккумуляторный (4513442) | 1 065 грн. |