Циркулярна пила Einhell Expert Plus TE-CS 18/190 Li BL Solo (4331210)
Фото 8 |
Einhell Expert Plus TE-CS 18/190 Li BL Solo |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Expert Plus TE-CS 18/190 Li BL Solo
Усі ціни 6 →Акумуляторна циркулярна пила Einhell TE-CS 18/190 Li-Solo New, без акб | 6 192 грн. |
Пила циркулярна акумуляторна Einhell TE-CS 18/190 Li-Solo 4331210 | 4 950 грн. |
Пила дискова акумуляторна Einhell TE-CS 18/190 Li Solo (4331210) TE-CS 18/ | 6 192 грн. |
Пила циркулярна акумуляторна Einhell TE-CS 18/190 Li BL — Solo (43311210) | 6 192 грн. |
Дискова пила акумуляторна Einhell TE-CS 18/190Li BL-Solo | 5 450 грн. |
Пила Einhell TE-CS 18/190 LiBL Solo (без акб і ЗУ) | 6 006 грн. |