Висоторіз Einhell GE-HC 18 Li T Solo
Фото 7 |
Einhell GE-HC 18 Li T Solo |
|
Акумулятор і зарядкав в комплект не входять.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell GE-HC 18 Li T Solo
Усі ціни 18 →Висоторіз-кущоріз акумуляторний Einhell GE-HC 18 Li T Solo | 7 344 грн. |
Пила+кущоріз акумуляторні Einhell GE-HC 18 LI T-Solo 3410800 | 7 344 грн. |
EINHELL GE-HC 18 LI T-Solo (3410800) | 7 344 грн. |
Висоторіз акумуляторний +пила EINHELL GE-HC 18 LI Т- SOLO (3410800) (без а | 7 344 грн. |
Кущоріз GE-HC 18 Li Т- Solo Einhell (3410800) | 7 344 грн. |
ще 13 пропозицій
Модельні відмінності:
- Модель GE-HC 18 Li T Solo — без акумулятора і зарядного пристрою
- Модель GE-HC 18 Li T Kit — в комплекті акумулятор і зарядний пристрій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →