Акустична система ELAC Debut C5
Відео 1Фото 8 |
ELAC Debut C5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELAC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELAC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELAC Debut C5
ELAC Debut Reference C5 Biały/Drewno | 18 160 грн. |
ELAC Debut Reference C5 Czarny/Drewno | 16 000 грн. |
ELAC Uni-Fi Reference C5 Czarny | 21 360 грн. |
ELAC Uni-Fi Reference C5 Biały | 21 360 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →