Акустична система ELAC Vela FS407 (FS 407)
Відео 2Фото 20 |
ELAC Vela FS407 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELAC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELAC.
Купити ELAC Vela FS407
Усі ціни 6 →Elac Vela FS407.2 biały połysk | 106 680 грн. |
Elac Vela FS407.2 biały połysk | 112 014 грн. |
Elac Vela FS407.2 czarny połysk | 106 680 грн. |
Elac Vela FS407.2 orzech połysk | 112 000 грн. |
Elac Vela FS407.2 czarny połysk | 112 014 грн. |
Elac Vela FS407.2 orzech połysk | 117 600 грн. |
Німецький бренд ELAC з майже столітньою історією не перестає дивувати якістю і красою своїх продуктів. Акустична система Vela FS407 коштує більше 6000$, але купуючи її, ви можете бути впевнені, що стаєте власником Майбаха у світі звуку.
На всіх «вітрилах»
Виробник назвав серію Vela не випадково. Це слово перекладається з іспанського як вітрило, і це зображено в дизайні. Корпус колонок має форму трапеції, що звужується до задньої стінки та нахилена назад під невеликим кутом. Таке рішення дозволяє ефективно боротися з внутрішніми стоячими хвилями, а також дифракцією зовнішніх хвиль. Чорна, біла або горіхова обробка глянсовим лаком чудово поєднується зі скляним покриттям верхньої панелі корпусу, алюмінієва підставка з шипами забезпечує впевнену стійкість, а дві пари масивних гвинтових клем — широкі можливості підключення.
Масштабний звук при скромних розмірах
За звучання FS407 відповідають три динаміки: стрічковий твітер JET п'ятого покоління і два СЧ/НЧ випромінювачі діаметром 150 мм з алюмінієвими рельєфними дифузорами AS-XR. Твітер встановлений у хвилеводі, який покращує діаграму спрямованості. Глибину басів підсилюють два порти фазоінвертора, один з яких виведений в підлогу, а другий — назад.
В результаті система демонструє масштабне, енергійне, детальне та виразне звучання. Вона чудово розкривається практично на будь-яких стилях, крім, мабуть, жорстких фатальних. Для такої музики вона недостатньо рішуча та агресивна. До того ж щоб розкрити можливості на повну, знадобиться досить потужний підсилювач, здатний функціонувати в класі AB.
Як підсумок, ELAC Vela FS407 можна сміливо рекомендувати тим, хто хоче, щоб джерело звуку у вітальні не домінувало, але тішило слух і око. Ну і, звичайно, готовий заплатити за це 6000$.