Духова шафа Electrolux SteamBake EOD 6C77 X (949 499 562)
Фото 6 |
Electrolux SteamBake EOD 6C77 X |
|
Електрична духова шафа з функціями приготування на пару, комплектним термощупом, телескопічними напрямними та можливістю інтеграції в систему «розумний дім». Модель була представлена на ринку у 2023 році та позиціонується виробником у верхній сегмент середнього цінового діапазону. Насамперед звернемо увагу на те, що місткість робочої камери становить 72 л. Духова шафа Electrolux SteamBake EOD 6C77 X отримала виключно традиційну панель управління зі звичними поворотними регуляторами, екраном та сенсорними перемикачами.
При цьому температурний діапазон варіюється від 30 до 300 °C. На особливу увагу заслуговує функція приготування на пару. Парове приготування дозволяє зберігати максимум вітамінів та мінералів у продуктах, роблячи страви більш корисними та смачними. Крім того, в режимах готування доступні гриль та система конвекції, а комплектний термощуп забезпечить можливість максимального точного контролю температури продукту. Для зручності користувачів у духовці передбачено 45 автоматичних програм приготування. У плані догляд за духовкою також все продуманий: внутрішні стіни оснащені каталітичним покриттям, що полегшує процес чищення. Телескопічні напрямні для деко додають комфорт при використанні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux SteamBake EOD 6C77 X
Усі ціни 6 →Electrolux EOD6C77X | 19 150 грн. |
Electrolux EOD6C77X | 19 140 грн. |
Electrolux EOD6C77X | 20 956 грн. |
Духова шафа Electrolux SteamBake EOD 6C77 X (949 499 562) | 21 128 грн. |
Духовка електрична Electrolux EOD6C77X | 19 200 грн. |
Духовка електрична Electrolux EOD6C77X | 21 888 грн. |
Модификації Electrolux SteamBake EOD 6C77 X
Ціни на Electrolux SteamBake EOD 6C77 X |
---|---|---|---|---|
Electrolux SteamBake EOD 6C77 V | від 18 150 грн. | 12 пропозицій | ||
Electrolux SteamBake EOD 6C77 X | від 19 140 грн. | 6 пропозицій | ||
Electrolux SteamBake EOD 6C77 Z | від 17 599 грн. | 12 пропозицій |