Лампочка Electrum LED LB-12 6W 3000K E27 (A-LB-1010)
Electrum LED LB-12 6W 3000K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrum LED LB-12 6W 3000K E27
Усі ціни 10 →Electrum Electrum E27 (A-LB-1010) | 74 грн. |
Лампочка Electrum E27 (A-LB-1010) A-LB-1010 | 133 грн. |
Лампа світлодіодна куля Electrum 6W E27 3000K (A-LB-1010) A-LB-1010 | 75 грн. |
Лампа светодиодная шар ELECTRUM 6W E27 3000K A-LB-1010 A-LB-1010. | 69 грн. |
Світлодіодна лампа ELECTRUM D45 6W Е27 3000K PA LB-12 (A-LB-1010-5) 5 шт | 344 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →