Плита ELEYUS Cast 5001 CF WH білий
Фото 52 |
ELEYUS Cast 5001 CF WH білий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Cast 5001 CF WH білий
Усі ціни 25 →Газова плита Eleyus Cast 5001 CF WH | 12 753 грн. |
ELEYUS CAST 5001 CF WH | 12 786 грн. |
Плита газова Eleyus CAST 5001 CF WH | 13 609 грн. |
Газовая плита Eleyus Cast 5001 Cf Wh | 13 249 грн. |
ELEYUS CAST 5001 CF WH | 12 722 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Cast 5001 CF WH
Ціни на ELEYUS Cast 5001 CF WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS CAST 5001 CF BG бежевий | від 10 894 грн. | 21 пропозиція | ||
ELEYUS Cast 5001 CF WH білий | від 12 377 грн. | 27 пропозицій | ||
ELEYUS Cast 5001 CF BR коричневий | від 10 894 грн. | 30 пропозицій | ||
ELEYUS Cast 5001 CF IS+GR нержавіюча сталь | від 13 018 грн. | 15 пропозицій | ||
ELEYUS CAST 5001 CF BL чорний | від 11 228 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →