Плита ELEYUS Cast 6001 CF BG бежевий
Фото 15 |
ELEYUS Cast 6001 CF BG бежевий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Cast 6001 CF BG бежевий
Усі ціни 19 →Плита газова Eleyus CAST 6001 CF BG | 13 399 грн. |
Газовая плита Eleyus Cast 6001 Cf Bg | 12 250 грн. |
Плита Eleyus cast 6001 cf bg | 12 145 грн. |
Eleyus CAST 6001 CF BG | 11 600 грн. |
Настільна плита ELEYUS CAST 6001 CF BG | 13 399 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації ELEYUS Cast 6001 CF BG
Ціни на ELEYUS Cast 6001 CF BG |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Cast 6001 CF BG бежевий | від 11 600 грн. | 20 пропозицій | ||
ELEYUS Cast 6001 CF WH білий | від 11 379 грн. | 28 пропозицій | ||
ELEYUS Cast 6001 CF BR коричневий | від 11 693 грн. | 30 пропозицій | ||
ELEYUS CAST 6001 CF IS+GR нержавіюча сталь | від 15 549 грн. | 1 пропозиція | ||
ELEYUS Cast 6001 CF BL чорний | від 11 600 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →