Плита ELEYUS Impuls 5008 V BL чорний
Фото 14 |
ELEYUS Impuls 5008 V BL чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Impuls 5008 V BL чорний
Усі ціни 20 →Плита електрична Eleyus IMPULS 5008 V BL | 19 219 грн. |
ELEYUS IMPULS 5008 V BL | 18 060 грн. |
Плита электрическая Eleyus Impuls 5008 V Bl | 18 514 грн. |
ELEYUS IMPULS 5008 V BL | 17 970 грн. |
Електрична плита ELEYUS IMPULS 5008 V BL | 19 219 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації ELEYUS Impuls 5008 V BL
Ціни на ELEYUS Impuls 5008 V BL |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Impuls 5008 V WH білий | від 17 481 грн. | 22 пропозиції | ||
ELEYUS Impuls 5008 V IS нержавіюча сталь | від 16 714 грн. | 26 пропозицій | ||
ELEYUS Impuls 5008 V SV сріблястий | від 17 499 грн. | 24 пропозиції | ||
ELEYUS Impuls 5008 V BL чорний | від 17 354 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →