Плита ELEYUS Next 5007 H4 WH білий
Фото 15 |
ELEYUS Next 5007 H4 WH білий білий коричневий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Next 5007 H4 WH білий
Усі ціни 21 →ELEYUS NEXT 5007 H4 WH | 11 969 грн. |
Плита електрична Eleyus NEXT 5007 H4 WH | 12 739 грн. |
ELEYUS NEXT 5007 H4 WH | 11 909 грн. |
Плита электрическая Eleyus Next 5007 H4 Wh | 12 403 грн. |
Електрична плита ELEYUS NEXT 5007 H4 WH | 12 739 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації ELEYUS Next 5007 H4 WH
Ціни на ELEYUS Next 5007 H4 WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Next 5007 H4 WH білий | від 11 588 грн. | 22 пропозиції | ||
ELEYUS Next 5007 H4 BR коричневий | від 10 952 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →