Плита ELEYUS Impuls 5008 V IS нержавіюча сталь
Фото 16 |
ELEYUS Impuls 5008 V IS нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Impuls 5008 V IS нержавіюча сталь
Усі ціни 24 →Електрична плита Eleyus Impuls 5008 V IS | 17 042 грн. |
Плита електрична Eleyus IMPULS 5008 V IS | 18 359 грн. |
ELEYUS IMPULS 5008 V IS | 17 250 грн. |
Плита электрическая Eleyus Impuls 5008 V Is | 17 824 грн. |
ELEYUS IMPULS 5008 V IS | 17 164 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації ELEYUS Impuls 5008 V IS
Ціни на ELEYUS Impuls 5008 V IS |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Impuls 5008 V WH білий | від 17 481 грн. | 22 пропозиції | ||
ELEYUS Impuls 5008 V IS нержавіюча сталь | від 16 714 грн. | 26 пропозицій | ||
ELEYUS Impuls 5008 V SV сріблястий | від 17 499 грн. | 24 пропозиції | ||
ELEYUS Impuls 5008 V BL чорний | від 17 354 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →