Плита ELEYUS Cast 5001 CF IS+GR нержавіюча сталь
Фото 17 |
ELEYUS Cast 5001 CF IS+GR нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Cast 5001 CF IS+GR нержавіюча сталь
Усі ціни 14 →Плита газова Eleyus CAST 5001 CF IS+GR | 14 259 грн. |
Газовая плита Eleyus Cast 5001 Cf IS+GR | 13 770 грн. |
Газова плита ELEYUS CAST 5001 CF IS+GR | 14 259 грн. |
Плита Eleyus CAST 5001 CF IS+GR | 13 495 грн. |
Плита Eleyus CAST 5001 CF IS+GR | 14 259 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації ELEYUS Cast 5001 CF IS+GR
Ціни на ELEYUS Cast 5001 CF IS+GR |
---|---|---|---|---|
ELEYUS CAST 5001 CF BG бежевий | від 10 894 грн. | 20 пропозицій | ||
ELEYUS Cast 5001 CF WH білий | від 12 027 грн. | 26 пропозицій | ||
ELEYUS Cast 5001 CF BR коричневий | від 10 894 грн. | 29 пропозицій | ||
ELEYUS Cast 5001 CF IS+GR нержавіюча сталь | від 13 495 грн. | 14 пропозицій | ||
ELEYUS CAST 5001 CF BL чорний | від 11 228 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →