Плита ELEYUS Next 6007 H4 BR коричневий
Фото 14 |
ELEYUS Next 6007 H4 BR коричневий білий коричневий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Next 6007 H4 BR коричневий
Усі ціни 26 →Електрична плита Eleyus Next 6007 H4 BR | 12 278 грн. |
ELEYUS NEXT 6007 H4 BR | 12 306 грн. |
Плита електрична Eleyus NEXT 6007 H4 BR | 13 099 грн. |
Плита электрическая Eleyus Next 6007 H4 Br | 12 867 грн. |
ELEYUS NEXT 6007 H4 BR | 12 244 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Next 6007 H4 BR
Ціни на ELEYUS Next 6007 H4 BR |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Next 6007 H4 WH білий | від 12 769 грн. | 25 пропозицій | ||
ELEYUS Next 6007 H4 BR коричневий | від 12 100 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →