Плита ELEYUS Next 6007 H4 WH білий
Фото 14 |
ELEYUS Next 6007 H4 WH білий білий коричневий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Next 6007 H4 WH білий
Усі ціни 22 →Електрична плита Eleyus Next 6007 H4 WH | 13 158 грн. |
ELEYUS NEXT 6007 H4 WH | 13 194 грн. |
Плита електрична Eleyus NEXT 6007 H4 WH | 14 039 грн. |
ELEYUS NEXT 6007 H4 WH | 13 128 грн. |
Електрична плита ELEYUS NEXT 6007 H4 WH | 14 039 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації ELEYUS Next 6007 H4 WH
Ціни на ELEYUS Next 6007 H4 WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Next 6007 H4 WH білий | від 12 769 грн. | 24 пропозиції | ||
ELEYUS Next 6007 H4 BR коричневий | від 12 100 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →