Електрогітара Epiphone Les Paul Prophecy
Відео 18Фото 3 |
Epiphone Les Paul Prophecy
Тип:електрогітара, форма Les Paul
Корпус:цільний, червоне дерево
Звукознімачі:пасивні, H-H
Бридж:Tune-o-Matic (фіксований)
Темброблок:пасивний
Гриф:червоне дерево, 24 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики Les Paul Prophecy
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Epiphone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Epiphone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Epiphone Les Paul Prophecy
Електрогітара EPIPHONE LES PAUL PROPHECY OLIVE TIGER AGED GLOSS | 47 500 грн. |
Електрогітара Epiphone Les Paul Prophecy Olive Tiger | 55 999 грн. |
Електрогітара EPIPHONE LES PAUL PROPHECY RED TIGER AGED GLOSS | 47 500 грн. |
Електрогітара Epiphone Les Paul Prophecy Black | 55 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →