Лампочка Eurolamp LED EKO A60 12W 3000K E27 2 pcs (MLP-LED-A60-12272(E))
Фото 4 |
Eurolamp LED EKO A60 12W 3000K E27 2 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurolamp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurolamp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eurolamp LED EKO A60 12W 3000K E27 2 pcs
Світлодіодна лампа Eurolamp LED, A60, 12W, E27, 3000K, 2 шт. (MLP-LED-A60- | 136 грн. |
Світлодіодна лампа Eurolamp LED E27 12W 3000K A60 (MLP-LED-A60-12272 (E)) | 141 грн. |
Лампа світлодіодна EUROLAMP промо-набір A60 12W E27 3000K 1+1 (MLP-LED-A60 | 136 грн. |
Лампа світлодіодна акція "1+1" 12W 220V 1120lm 3000K E27 60x120mm груша [4 | 132 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →