Лампочка ELM R50 5W 4000K E14 18-0052
ELM R50 5W 4000K E14 18-0052 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELM R50 5W 4000K E14 18-0052
Усі ціни 11 →ELM ELM E14 (18-0052) | 79 грн. |
Лампочка ELM E14 (18-0052) 18-0052 | 255 грн. |
Лампа світлодіодна рефлекторна ELM 5W R50 E14 4000K (18-0052) 18-0052 | 80 грн. |
Лампа светодиодная рефлекторная R50 ELM 5W E14 4000K 18-0052 18-0052. | 75 грн. |
Світлодіодна лампа ELM R50 5W E14 4000K (18-0052-4) 4 шт | 252 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →