Лампочка ELM R50 5W 3000K E14 18-0054
ELM R50 5W 3000K E14 18-0054 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELM R50 5W 3000K E14 18-0054
Усі ціни 10 →ELM ELM E14 (18-0054) | 79 грн. |
Лампочка ELM E14 (18-0054) 18-0054 | 136 грн. |
Лампа світлодіодна рефлекторна ELM 5W R50 E14 3000K (18-0054) 18-0054 | 80 грн. |
Лампа светодиодная рефлекторная ELM R50 5W E14 3000K 18-0054 18-0054. | 75 грн. |
Світлодіодна лампа ELM R50 5W E14 3000 PA10 (18-0054-4) 4 шт | 298 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →