Витяжка Faber Stilo Comfort WH Matt A120 білий (325.0618.790)
Faber Stilo Comfort WH Matt A120 білий 2021 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Stilo Comfort WH Matt A120 білий
Витяжка FABER STILO COMFORT WH MATT 120 325.0618.790 | 31 611 грн. |
FABER STILO COMFORT WH MATT 120 325.0618.790 | 32 382 грн. |
Faber Stilo Comfort WH Matt A120 | 49 182 грн. |
Модификації Faber Stilo Comfort WH Matt A120
Ціни на Faber Stilo Comfort WH Matt A120 |
---|---|---|---|---|
Faber Stilo Comfort WH Matt A120 білий | від 31 611 грн. | 3 пропозиції | ||
Faber Stilo Comfort X A120 нержавіюча сталь | від 20 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Faber Stilo Comfort BK Matt A120 чорний | від 31 611 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →