Витяжка Faber Cylindra EG8 X A37 нержавіюча сталь
Faber Cylindra EG8 X A37 нержавіюча сталь потужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Cylindra EG8 X A37 нержавіюча сталь
Усі ціни 9 →Витяжка Faber CYLINDRA EG8 X37 ELN | 33 137 грн. |
Faber Cylindra EG8 X37 Inox | 32 000 грн. |
Faber Cylindra EG8 X37 Inox | 32 800 грн. |
Faber Cylindra EG8 X37 Inox | 33 600 грн. |
Витяжка FABER CYLINDRA EG8 X A37 ELN | 33 049 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →