Витяжка Faber 741 PB X A60 нержавіюча сталь
Faber 741 PB X A60 нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber 741 PB X A60 нержавіюча сталь
Усі ціни 19 →Faber Faber 741 Pb X A60 | 3 698 грн. |
Кухонна витяжка Faber 741 Pb X A60 300.0557.515 | 3 609 грн. |
Вытяжка Faber 741 Pb X A60 (300.0557.515) | 3 467 грн. |
Вытяжка Faber плоская, 60см, 492м3ч, 741 Pb x a60, нерж 300.0557.515 | 3 697 грн. |
Вытяжка Faber плоская, 60см, 492м3ч, 741 Pb X A60, нерж 300.0557.515 | 3 698 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →