Витяжка Faber 2740 PB SRM WH A60 білий (300.0557.570)
Faber 2740 PB SRM WH A60 білий білий нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber 2740 PB SRM WH A60 білий
Усі ціни 20 →Faber Faber 2740 Pb Srm Wh A60 | 4 085 грн. |
Витяжка FABER 2740 Pb Srm A60 White (300.0557.570) | 4 175 грн. |
Вытяжка Faber 2740 Pb Srm Wh A60 (300.0557.570) | 3 829 грн. |
Витяжка FABER 2740 Pb Srm A60 White (300.0557.570) | 4 175 грн. |
Вытяжка Faber плоская, 60см, 634м3ч, 2740 Pb Srm Wh a60, белый 300.0557.57 | 4 083 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Faber 2740 PB SRM WH A60
Ціни на Faber 2740 PB SRM WH A60 |
---|---|---|---|---|
Faber 2740 PB SRM WH A60 білий | від 3 829 грн. | 21 пропозиція | ||
Faber 2740 PB SRM X A60 нержавіюча сталь | від 4 233 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →