Витяжка Faber 741 Base X A60 нержавіюча сталь (110.0156.708)
Faber 741 Base X A60 нержавіюча сталь білий нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber 741 Base X A60 нержавіюча сталь
Усі ціни 18 →Faber Faber 741 Base X A60 (300.0557.479) | 3 010 грн. |
Faber 741 BASE X A60 (300.0557.479) | 2 918 грн. |
Вытяжка Faber 741 Base X A60 (300.0557.479) | 2 821 грн. |
Faber 741 BASE X A60 (300.0557.479) | 2 918 грн. |
Вытяжка Faber плоская, 60см, 493м3ч, 741 Base x a60, нерж 300.0557.479 | 3 035 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Faber 741 Base X A60
Ціни на Faber 741 Base X A60 |
---|---|---|---|---|
Faber 741 Base W A60 білий | від 2 363 грн. | 21 пропозиція | ||
Faber 741 Base X A60 нержавіюча сталь | від 2 799 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →