Витяжка Faber BI 70 SS 2LS нержавіюча сталь
Faber BI 70 SS 2LS нержавіюча сталь 2022 рік - нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber BI 70 SS 2LS нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →Витяжка Faber BI 70 SS 2LS | 9 568 грн. |
Витяжка вбудована Faber BI 70 SS 2LS | 9 599 грн. |
Faber BI 70 SS 2LS | 14 637 грн. |
Faber BI 70 SS 2LS | 14 994 грн. |
Вытяжка встраиваемая Faber BI 70 SS 2LS | 9 551 грн. |
Витяжка вбудована Faber BI 70 SS 2LS | 9 545 грн. |
Модификації Faber BI 70 SS 2LS
Ціни на Faber BI 70 SS 2LS |
---|---|---|---|---|
Faber BI 70 BK 2LS | від 14 350 грн. | 2 пропозиції | ||
Faber BI 70 SS 2LS нержавіюча сталь | від 9 545 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →