Змішувач Fabiano FKM 31.19PX Inox 8231.403.1017
Фото 7 |
Fabiano FKM 31.19PX Inox 8231.403.1017 |
|
Два окремі виходи води (не змішуються усередині змішувача). Трипозиційний картридж.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano FKM 31.19PX Inox 8231.403.1017
Усі ціни 12 →FABIANO FKM 3119PX Black Steel 8231.403.1016 | 14 742 грн. |
Смеситель кухонный с подключением к фильтру Fabiano FKM 3119PX Inox | 12 298 грн. |
Смеситель для кухни Fabiano FKM 3119PX Black Steel | 12 975 грн. |
Змішувач кухонний Fabiano FKM 3119PX Inox (8231.403.1017) | 12 144 грн. |
Кухонний змішувач Fabiano FKM 3119PX Inox | 11 800 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →