Змішувач Fabiano FKM 31.8 8231.402.0261
Fabiano FKM 31.8 8231.402.0261 |
|
Аератор 2 в 1 — висновки в аераторі ізольовані один від одного, щоб уникнути змішування водопровідної та фільтрованої води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano FKM 31.8 8231.402.0261
Усі ціни 8 →FABIANO FKM 31.8 Brass Antique 8231.402.0260 | 7 938 грн. |
Смеситель кухонный с подключением к фильтру Fabiano FKM 31.8 Brass-Antique | 7 522 грн. |
Смеситель для кухни Fabiano FKM 31.8 Chrome | 8 467 грн. |
Комбинированный смеситель 3в1 Fabiano FKM 31.8 Chrome | 7 239 грн. |
Кухонний змішувач Fabiano FKM 31.8 Chrome (8231.402.0261) | 7 428 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →