Змішувач Fabiano FKM 67P SS 8232.403.0755
Фото 6 |
Fabiano FKM 67P SS 8232.403.0755 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano FKM 67P SS 8232.403.0755
Усі ціни 15 →FABIANO FKM 67P SS Brass Antique 8232.403.0754 | 7 857 грн. |
Смеситель кухонный Fabiano FKM 67P SS Brass Antique | 7 363 грн. |
Смеситель для кухни Fabiano FKM 67P SS Inox Antique | 8 288 грн. |
Кухонний змішувач Fabiano FKM 67P SS Brass Antique (8232.403.0754) | 7 271 грн. |
Кухонний змішувач Fabiano FKM 67P SS Inox Antique 8232.403.0753 | 4 418 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →