Змішувач Fabiano SKFC 90 ST 8232.401.0952
Фото 7 |
Fabiano SKFC 90 ST 8232.401.0952 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano SKFC 90 ST 8232.401.0952
Усі ціни 15 →FABIANO SKFC 90 ST 8232.401.0952 | 4 374 грн. |
Смеситель для кухни Fabiano SKFC 90 ST Inox | 3 861 грн. |
Змішувач кухонний Fabiano SKFC 90 ST (8232.401.0952) | 3 812 грн. |
Смеситель Fabiano SKFC 90ST Inox | 3 599 грн. |
Кухонний змішувач SKFC 90ST Antracit 8232.401.1072 | 5 293 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →